خدمات

خدماتی که گروه پرمون ارائه میکند شامل موارد زیر است:

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان:

با استفاده از سیستم BMS  اصلا مهم نیست شما در کدام نقطه از کره خاکی ایستاده اید، شما می توانید با اطمینان خاطر کنترل ساختمان خود را در دستانتان داشته باشید. این سیستم به شما این امکان را می دهد تا جزییات ساختمان خود را به صورت آنلاین ببینید و کنترل کنید، و همچنین سناریوهای مختلف از قبیل مدیریت انرژی، کنترل دما و تهویه هوا، کنترل روشنایی، کنترل امنیت،  شبیه ساز حضور،  آبیاری گیاهان  و… را بصورت خودکار در نبود شما کنترل و هدایت کند.

اتوماسیون صنعتی:

امروزه كاربرد اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق در صنايع و پروسه هاي مختلف صنعتي به وفور به چشم مي خورد. كنترل پروسه و سيستمهای اندازه گيری پيچيده ای كه در صنايعی همچون نفت، گاز، پتروشيمی، صنايع شيميايی، صنايع غذايي، صنايع خودرو سازی و غيره بكار مي آيد نيازمند ابزارالات بسيار دقيق و حساس مي باشند.

سیستم هوشمند کنترل و مانیتورینگ:

سیستم های مانیتورینگ و کنترل  طراحی و ساخته شده توسط شرکت مهندسی فناوری اطلاعات پرمون قابلیت مشاهده و کنترل علائم محیطی، مشخصه های الکتریکی و نیز خواندن و اجرای فرمان های مورد نظر را دارد.  این سیستم ها همچنین جهت ثبت و گزارش گیری پارامترهای مورد نیاز استفاده می شود و قابلیت پیاده سازی در محیط های صنعتی، تجاری، کشاورزی، اداری و مسکونی را دارد.

اجرای پروژه های زیرساخت شبکه:

گروه پرمون به بررسی راهکارهای ارتقاء زیرساخت واحدهای فناوری اطلاعات, سایت های مخابرات از طریق مشاوره،  تحلیل و ارزیابی زیرساخت شبکه موجود وارائه و پیاده سازی روش های ارتقاء آن در سازمان ها می پردازد.

مراکز داده:

امروزه مراکز داده نقش مهمی در  ساماندهی و متمرکز نمودن منابع و ظرفیت های محاسباتی یک  سازمان جهت  یکپارچه سازی تجهیزات، اطلاعات و برنامه های کاربردی حساس در فضای کاملا مطمئن و دارای قابلیت گسترش دارند.  مرکز داده یک مولفه بسیار ضروری زیرساختی هر سازمان است، که مبدا تمامی سرویس های ارائه شده در آن سازمان می باشد.

تست نفوذپذیری:

امروزه رشد تهدیدات امنیتی همچون، ازدیاد ویروسها، تروجانها و بدافزارها، پیچیدگی شبكه، گسترش شبكه های بی سیم، آسانی استفاده از ابزارهای هک، ماهیت منبع باز بودن نرم افزارها  و… موجب شده است که  شرکت ها بدنبال مقابله با این تهدیدات باشند و تست نفوذ با شناسایی آسیب پذیری های موجود، سازمان را در رفع این تهدیدات و برقراری امنیت راهنمایی می کند.

خدمات راهبردی و حاکمیت فناوری اطلاعات (COBIT):

در سال‌های اخیر مدیران ارشد به اهمیت فناوری اطلاعات در موفقیت سازمان‌ها بیش از پیش پی برده‌اند. آنان به این امر واقف شده‌اند که می‌بایست در رابطه با نحوه‌ی راهبری فناوری اطلاعات در سازمان آگاهی لازم را داشته باشند. در راستای پاسخگویی به اهدافی نظیر برقراری ارتباط با الزامات سازمان، بهره‌گیری از یک مدل مشخص، شناسایی منابع اصلی، تعریف اهداف کنترلی مدیریتی و… چارچوبی به نام COBIT ایجاد شد که از ویژگی های اصلی آن می‌توان به تمرکز بر کسب و کار، فرایند محوری، بر پایه کنترل و با قابلیت اندازه گیری اشاره نمود.

مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITIL):

ایزو ۲۰۰۰۰ استانداردی است که برای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات طراحی شده است که از دو بخش تشکیل شده است .در بخش اول مجموعه ای از بندهای الزامی موسوم به ISO20000-1 و در بخش دوم مجموعه ای از بندهای حاوی اقدامات توصیه ای و قابل گزینش موسوم به ISO20000-2 تدوین شده است و سازمان می تواند با پیاده سازی کامل این بخشها، پس از انجام ممیزی و تایید صلاحیت،گواهی نامه ISO20000 دریافت نماید.

سند راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات:

شرکت مهندسی فناوری اطلاعات پرمون با توجه به اهداف بلند مدت سازمانها به تدوین و تهیه سند راهبردی ICT و برنامه استراتژیک استاندارد می پردازد. در این راستا ماموریت و چشم انداز سازمان در نظر گرفته می شود و ضمن شناسایی عوامل داخلی و خارجی، از فرصت های خارجی و نقاط بالقوه داخلی به درستی بهره برداری می شود، همچنین ضعف ها  تا حد امکان از بین برده می شود و تهدیدات خارجی و تاثیر  آنها را کاهش می دهد.

سیستم مدیریت امنیت اطلاعات:

مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)، بر مبنای استانداردهای ISOسری ۲۷۰۰۰  به عنوان جامع ترین استانداردهای شناخته شده جهت تامین امنیت سیستم های اطلاعاتی سازمان ها، از کلیدی ترین سرویس های بخش فناوریهای پیشرفته این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.